Suņa dabīgā barošana, jeb svaigbarošana! Kas tas tāds ir, un ar ko sākt!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Suņu svaigbarošana jeb dabīgā barošana, manuprāt, ir mītiem klāta un diezgan glorificēta suņu barošanas metode, kura jau kādu laiku “dzīvo” paralēli sausajai barībai. Un pēdējos gados ir ļoti pieaugusi tās popularitāte.
Play Video

Līdz ar to ir parādījušies arī daudz dažādi eksperti, suņu uztura speciālisti, kuri par naudu konsultē suņu saimniekus un piedāvā tieši viņu mīluļiem piemērotākās receptes. Nekā slikta tur, protams, nav, ja vien…laikam ejot, redzot dažādas receptes, dzirdot dažādus viedokļus, pamanu, ka bieži vien šie uzkati, ieteikumi kļūst diezgan pretrunīgi.

Tāpēc, lai arī pats šīs lietas kārtīgi izprastu, varētu uzdot sev neskaidros jautājumus un saņemtu atbildi uz man svarīgāko jautājumu “Vai visi suņi var būt svaigēdāji”, paaicināju, manuprāt, pašu pieredzējušāko un gudrāko cilvēku šajā jautājumā veterinārārsti, homeopāti Ilzi Pētersoni!

Saņem izglītojošus matreālus par suņiem e-pastā

0 0 votes
Raksta vērtējums
Subscribe
Notify of
guest
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Pieteikties rezervē uz pamata paklausības nodarbībām!

Jā, arī mēs izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pieredzi, tāpēc lai mēs neiedzīvotos lielos naudas sodus apstiproniet, vai noraidiet sīkdatnes izmantošanu.