Pamata apmācības kurss

grupu nodarbibas suniem

Kad sāksies nodarbības?

Lūdzu cienīsim viens otra darbu un laiku, tāpēc pirms piesakieties nodarbībām izlasiet visu apakšā minēto, lai izvairītos no epatīkamiem starpgadījumiem!

Lai apmeklētu grupu nodarbības ir nepieciešams derīgs COVID sertifikāts!

Sākoties ārkārtes situācijai, pēc MK noteikumiem, lai apmeklētu nodarbības ir nepieciešams COVID sertifikāts!

Kā izvēlēties suņu skolas nodarbības?

Kā pareizi izvēlēties suņu skolas nodarbības var lasīt šeit!

Grupu nodarbību kurss sastāv no 12 nodarbībām!

- Viena teorijas nodarbība – stāstīsim par to, kam pievērst uzmanību, dzīvojot kopā ar suni, un kā pareizi sakārtot hierarhiju, kā arī atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem. Pirmā nodarbība notiek BEZ suņa.
- Desmit praktiskās nodarbības, kuru galvenais mērķis ir iemācīties mācīt savu suni.
- Divpadsmitā nodarbībā būs eksāmens, kurā pārbaudīsim, ko esat apguvuši. Ja eksāmens tiks nokārtots veiksmīgi, izsniegsim diplomus.

Kur notiks nodarbības

Labratorijas ielā 19, Rīga. Karte

Viena nodarbība būs 45-60 min. gara!

Kucēnu skolas nodarbības ilgums atkarīgs no tā, ko mēs darām, cik saražģīti ir uzdevumi, un cik ātri nogurs jūsu suņi.

Nodarbības ir paradzētas suņiem un to saimniekiem bez priekšzināšanām no 4m. vecuma.

Pirms kursa sākšanas nav nepieciešams nākt uz individuālajām nodarbībām, lai sagatavotos grupu nodarbībām. Bet ļoti iesaku pirms tam iziet kucēnu socializācas kursu!

Maksa par kursu sākot no 59.99 eur!

Maksa par kursu ir 149,99 €. Ir iespēja samaksu veikt 3 daļās – katrā 59,99 €. Jāmaksā ir par visu nodarbību kursu, tostarp gadījumā, ja plānojat kādu nodarbību izlaist.

Naudas atmaksa

Ja jūs esat jau rēķinu samaksājuši, bet pārdomājat un nodarbības tomēr nevēlaties apmeklēt, jums jāaizpilda pieteikuma forma šeit!. Pieteikums jāsūta ne vēlāk kā 7 dienas pirms pirmās nodarbības sākuma, pretējā gadījumā nauda par nodarbībām netiks atgriezta.

Kas jāzina nākot uz nodarbībām!

  • Ja jūsu suns ir agresīvs vai bailīgs, labāk sākumā izvēlēties individuālās nodarbības. Grupu nodarbību laikā suns nejutīsies droši, un, ja jūs nemācēsiet pareizi noreaģēt kādā situācijā, tas problēmu var tikai saasināt un tās novēršanā būs jāiegulda vēl vairāk laika un darba.
  • Ja suns ir jaunāks par 4. mēnešiem.

1. Nospiediet augšā esošo pogu “pieteikties”
2. Aizpildiet pieteikuma formu (jūs uzreiz saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar rēķinu).
3. Veiciet apmaksu trīs dienu laikā!
4. Pēc apmaksas jūs kļūsiet par pilntiesīgu suņu skolas dalībnieku.
5. Kad jūsu maksājums būs saņemts, jums e-pastā tiks nosūtīts apstiprinājums, ka esat ieskaitīts attiecīgajā apmācību grupā.

Savstarpējai saziņai ir nepieciešams uz telefona ielādēt aplikāciju “Signal”. Caur šo aplikāciju es jums sūtīšu mājas darbus, būs iespēja uzdot jautājumus, kā arī ziņošu, ja man būs jums kaut kas steidzami svarīgs jāpasaka. Vairāk par aplikāciju, un to, kāpēc lietosim tieši šo aplikāciju var lasīt šeit.​

  • Aptuveni pusotru metru gara, ērta pavada (ne metāla un ne izvelkamā, tā saucamais fleksis).
  • Rotaļlieta, ar kuru suns spēlējas, vēlams tāda, kurai vienā galā var pieķerties saimnieks un otrā suns.
  • Kārumi – tādi, kurus suns viegli var norīt, piem., mazos gabaliņos sagriezts siers vai desa, vai bez garšvielām novārīta gaļa. Nav derīga sausā suņu barība, suņu cepumi, speciālie kārumi suņu apmācībai. Ja suns ir alerģisks, par kāruma izvēli konsultējieties ar veterinārārstu. Kāpēc tā, var lasīt ‘šeit.
  • Kārumu somiņa – vēdersoma, vajadzīga, lai kārumi ir viegli un īstajā brīdī lietojami. Ja kārumus liksiet maisiņā un ar visu maisiņu kabatā, tad apbalvot suni par pareizu darbību laicīgi ir absolūti neiespējami.
  • Ērts apģērbs saimniekam.
  •  

Ja jūs esat jau rēķinu samaksājuši, bet pārdomājat un nodarbības tomēr nevēlaties apmeklēt, jums jāaizpilda pieteikuma forma šeit. Pieteikums jāsūta ne vēlāk kā 7 dienas pirms pirmās nodarbības sākuma, pretējā gadījumā nauda par nodarbībām netiks atgriezta.

Saņemt informāciju par nākamajām nodarbībām

Pieteikties rezervē uz pamata paklausības nodarbībām!

Jā, arī mēs izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pieredzi, tāpēc lai mēs neiedzīvotos lielos naudas sodus apstiproniet, vai noraidiet sīkdatnes izmantošanu.