Suņu apmācībā mājās vienmēr ir bijusi un būs viena no efektīvākajām suņu apmācības metodēm, jo sunim ir jāiemācas ne tikai komandas, bet jāapgūst arī situācijas, kurās tās ir jāpielieto. Bieži vien pat grupu nodarbībās nevar izspēlēt tās situācijas, kas gadās ikdienā, tāpēc suņu apmācība mājās arī ir tik efektīva.

Cena

Summa ir kopā, gan par nodarbību, ceļa izdevumiem un ar PVN.

25 eur

1. zona

30 eur

2. zona

35 eur

3. zona

Kucēnu socializācija

Biežāk uztotie jautājumi.

  • Būs vajadzīga aptuveni pusotru metru gara, ērta pavada (ne metāla un ne izvelkamā, tā saucamais fleksis).
  • Rotaļlieta, ar kuru suns spēlējas, vēlams tāda, kurai vienā galā var pieķerties saimnieks un otrā suns.
  • Kārumi –  tādi, kurus suns viegli var norīt, piem., mazos gabaliņos sagriezts siers vai desa, vai bez garšvielām novārīta gaļa. Nav derīga sausā suņu barība, suņu cepumi, speciālie kārumi suņu apmācībai. Ja suns ir alerģisks, par kāruma izvēli konsultējieties ar veterinārārstu.
  • Kārumu somiņa –  vēdersoma, vajadzīga, lai kārumi ir viegli un īstajā brīdī lietojami. Ja kārumus liksiet maisiņā un ar visu maisiņu kabatā, tad apbalvot suni par pareizu darbību laicīgi ir absolūti neiespējami.
  • Ērts apģērbs saimniekam.

Nodarbības cena ir atkarīga no tā, cik ilga būs nodarbība un uz kurieni ir jābrauc. Precīzu cenu var noskaidrot, zvanot pa telefonu 29460199.

Pieteikties, kā arī uzdot visus neskaidros jautājumus, var pa telefonu 29460199.

Apmācība mājās ir ieteicama, ja jūsu suņa uzvedības problēmas ir saistītas ar mājām. Piemēram, ja suns skrien ārā pa vārtiņiem, kamēr iebrauc mašīna, lec virsū, kad nāk ciemiņi. Tāpat var gadīties situācijas, kad jums nav iespējas suni atvest pie manis uz treniņu laukumu vai arī vienkārši negribat nekur braukt.

Vai bērns drīkst nākt uz suņu skolu un trenēt suni?

 Jāatcerās, ka suns ir bara dzīvnieks un pakļaujas hierarhijas likumiem, barvedim. Ģimenē barvedis ir kāds no pieaugušajiem, un bērns ir tas, kurš paklausa. Suns ikdienā redz, kā bērns tiek izrīkots, un viņam nav neviena iemesla, kāpēc paklausīt kādam, kurš pats tiek komandēts. Tāpēc suņa apmācība notiks daudz labāk, sekmīgāk ar pieaugušu, nobriedušu cilvēku. Bet tas neliedz zināšanas un prasmes tālāk, mājas apstākļos nodot arī citiem bara, t.i., ģimenes locekļiem un, protams, arī bērniem.

Scroll Up

Lai pieteiktos individuālajām nodarbībām zvaniet:

Ar mus var sazināties arī šeit:

Kontakti

Adrese

Pulkveža Brieža iela 31 (PetCity veikals)
Maskavas iela 257 (TC "Akropole)

Seko jaunumiem sociālajos tīklos.

Atraksti mums.

Pakalpojumi

Lai noskaidrotu pakalpojuma cenas, saprastu kādas nodarbības Jums ir vispiemērotākās speidiet pogu apakšā.

Grupu nodarbības suņiem

Grupu nodarbības

Kad sākt kucēnu vest ārā

Kucēnu socializācijas nodarbības

Kucēnu socializācija

Individuālās nodarbības

Suņu apmācība mājās

Pirmā palīdzība suņiem

Pirmā palīdzība suņiem