Suņu apmācības mājās

Kā labāk, braukt pie jums uz suņu skolu, vai jūs brauciet pie mums mājās?

Nav labāk vai sliktāk. Ir jāizvēlas variants, kurš jums ir izdevīgāks.

Cik maksā?

Cenas ir dažādas. Tas atkarīgs no tā, cik ilga būs nodarbība, un uz kurieni ir jābrauc. Precīzu cenu var noskaidrot, zvanot pa telefonu 29460199.

Cik ilga būs viena nodarbība?

​Pēc vajadzības, bet vidēji 1h

Kas jāņem līdzi?

Pirmajā reizē pietiks ar kārumiem, un tad arī izrunāsim, kas ir labāks, un kāpēc, bet turpmāk noteikti nepieciešams būs:

•   Aptuveni pusotru metru gara, ērta pavada (ne metāla un ne izvelkamā, tā saucamais fleksis).
•   Rotaļlieta, ar kuru suns spēlējas, vēlams tāda, kurai vienā galā var pieķerties saimnieks un otrā suns.
•   Kārumi –  tādi, kurus suns viegli var norīt, piem., mazos gabaliņos sagriezts siers vai desa, vai bez garšvielām novārīta gaļa. Nav derīga sausā suņu barība, suņu cepumi, speciālie kārumi suņu apmācībai. Ja suns ir alerģisks, par kāruma izvēli konsultējieties ar veterinārārstu.
•   Kārumu somiņa –  vēdersoma, vajadzīga, lai kārumi ir viegli un īstajā brīdī lietojami. Ja kārumus liksiet maisiņā un ar visu maisiņu kabatā, tad apbalvot suni par pareizu darbību laicīgi ir absolūti neiespējami.
•   Ērts apģērbs saimniekam.

Vai bērns drīkst nākt uz suņu skolu un trenēt suni?

Jāatcerās, ka suns ir bara dzīvnieks un pakļaujas hierarhijas likumiem, barvedim. Ģimenē barvedis ir kāds no pieaugušajiem, un bērns ir tas, kurš paklausa. Suns ikdienā redz, kā bērns tiek izrīkots, un viņš neredz nevienu iemeslu, kāpēc paklausīt kādam, kurš pats tiek komandēts. Tāpēc suņa apmācība notiks daudz labāk, sekmīgāk ar pieaugušu, nobriedušu cilvēku. Bet tas neliedz zināšanas un prasmes tālāk, mājas apstākļos nodot arī citiem bara, t.i., ģimenes locekļiem un, protams, arī bērniem.

Kā pieteikties?

Pieteikties, kā arī uzdot visus neskaidros jautājumus var pa telefonu 29460199.

Zvanīt

Pin It on Pinterest