fbpx

Kas ir suņu apmācība mājās

Suņu apmācībā mājās vienmēr ir bijusi un būs viena no efektīvākajām suņu apmācības metodēm, jo sunim ir jāiemācas ne tikai komandas, bet jāapgūst arī situācijas, kurās tās ir jāpielieto. Bieži vien pat grupu nodarbībās nevar izspēlēt tās situācijas, kas gadās ikdienā, tāpēc suņu apmācība mājās arī ir tik efektīva.

Suņu skola, suņu apmācība, kucēnu skola

Summa ir kopā, gan par nodarbību, ceļa izdevumiem un ar PVN.

25 eur

1. zona

30 eur

2. zona

35 eur

3. zona

BIežāk uzdotie

Individuālās nodarbībās visa apmācības instruktora uzmanība tiek veltīta vienam klientam, savukārt, grupu nodarbībās tā tiek sadalīta visiem, tāpēc individuālajās nodarbībās apmācība notiek ātrāk un precīzāk.

Sākot no 25eur.

Pieteikties, kā arī lai uzdot visus neskaidros jautājumus, zvaniet pa telefonu 29460199!

Ja jums nav iespējas izbraukāt, vai arī problēmas ar suni ir tieši mājās vai tās apkārtnē, kā arī ja jūs vienkārši nevēlaties nekur braukt.

Vai drīkst nākt uz suņu skolu un trenēt suni?

 Jāatcerās, ka suns ir bara dzīvnieks un pakļaujas hierarhijas likumiem, barvedim. Ģimenē barvedis ir kāds no pieaugušajiem, un bērns ir tas, kurš paklausa. Suns ikdienā redz, kā bērns tiek izrīkots, un viņam nav neviena iemesla, kāpēc paklausīt kādam, kurš pats tiek komandēts. Tāpēc suņa apmācība notiks daudz labāk, sekmīgāk ar pieaugušu, nobriedušu cilvēku. Bet tas neliedz zināšanas un prasmes tālāk, mājas apstākļos nodot arī citiem bara, t.i., ģimenes locekļiem un, protams, arī bērniem.

Scroll Up

Lai pieteiktos individuālajām nodarbībām zvaniet:

Ar mus var sazināties arī šeit:

Kontakti

Adrese

Pulkveža Brieža iela 31 (PetCity veikals)
Maskavas iela 257 (TC "Akropole)

Seko jaunumiem sociālajos tīklos.

Atraksti mums.

[infogram id="68a36238-b79b-450c-8d84-0abc9ac694e2" prefix="9j1" format="interactive" title="nodarbības"]

PetCity suņu skola