fbpx

Individuālās nodarbības

Individuālās nodarbības 1

Kas notiek individuālajās nodarbībās?

Šo nodarbību lielais pluss ir individuāla pieeja katram sunim, kas arī garantē maksimāli ātru rezultātu. Kā arī tieši šajās nodarbībās ir iespējams atrisināt jūsu suņa problēmas, piemēram agresiju vai bailes. 


Kur notiks nodarbības?

Maskavas ielā 257 PetCity (Akropole)
Pulkveža Brieža ielā 31 PetCity (Viesturdārzs)


Kā pieteikties?

Zvanot pa telefonu: 29460199


Biežāk uzdotie jautājumi.

Ar ko atšķiras no grupu nodarbībām

Individuālās nodarbībās visa apmācības instruktora uzmanība tiek veltīta vienam klientam, savukārt, grupu nodarbībās tā tiek sadalīta visiem, tāpēc individuālajās nodarbībās apmācība notiek ātrāk un precīzāk.


Cik maksā?

Līdz 12. maijam – 20 eur
Sākot ar 12. maiju – 30 eur


Kādās situācijās labāk izvēlēties individuālās nodarbības?

Ja jūsu suns ir agresīvs vai bailīgs, labāk sākumā izvēlēties individuālās nodarbības. Grupu nodarbību laikā suns nejutīsies droši, un, ja jūs nemācēsiet pareizi noreaģēt kādā situācijā, tas problēmu var tikai saasināt un tās novēršanā būs jāiegulda vēl vairāk laika un darba.

Individuālās nodarbības 1

Vai bērns drīkst nākt uz suņu skolu un trenēt suni?

Jāatcerās, ka suns ir bara dzīvnieks un pakļaujas hierarhijas likumiem, barvedim. Ģimenē barvedis ir kāds no pieaugušajiem, un bērns ir tas, kurš paklausa. Suns ikdienā redz, kā bērns tiek izrīkots, un viņam nav neviena iemesla, kāpēc paklausīt kādam, kurš pats tiek komandēts. Tāpēc suņa apmācība notiks daudz labāk, sekmīgāk ar pieaugušu, nobriedušu cilvēku. Bet tas neliedz zināšanas un prasmes tālāk, mājas apstākļos nodot arī citiem bara, t.i., ģimenes locekļiem un, protams, arī bērniem.