Individuālās nodarbības

Ar ko atšķiras no grupu nodarbībām?

Individuālās nodarbībās visa apmācības instruktora uzmanība tiek veltīta vienam klientam, savukārt, grupu nodarbībās tā tiek sadalīta visiem , tāpēc individuālajās nodarbībās apmācība notiek ātrāk un precīzāk.

Cik maksā?

Visas cenas ir nodādītas šeit.

Kas jāņem līdzi?

Pirmajā reizē pietiks ar kārumiem, un tad arī izrunāsim, kas ir labāks, un kapēc, bet turpmāk noteikti nepieciešams būs:

•   Aptuveni pusotru metru gara, ērta pavada (ne metāla un ne izvelkamā, tā saucamais fleksis).
•   Rotaļlieta, ar kuru suns spēlējas, vēlams tāda, kurai vienā galā var pieķerties saimnieks un otrā suns.
•   Kārumi –  tādi, kurus suns viegli var norīt, piem., mazos gabaliņos sagriezts siers vai desa, vai bez garšvielām novārīta gaļa. Nav derīga saus

ā suņu barība, suņu cepumi, speciālie kārumi suņu apmācībai. Ja suns ir alerģisks, par kāruma izvēli konsultējieties ar veterinārārstu.
•   Kārumu somiņa –  vēdersoma, vajadzīga, lai kārumi ir viegli un īstajā brīdī lietojami. Ja kārumus liksiet maisiņā un ar visu maisiņu kabatā, tad apbalvot suni par pareizu darbību laicīgi ir absolūti neiespējami.
•   Ērts apģērbs saimniekam.

Vai bērns drīkst nākt uz suņu skolu un trenēt suni?

Jāatcerās, ka suns ir bara dzīvnieks un pakļaujas hierarhijas likumiem, barvedim. Ģimenē barvedis ir kāds no pieaugušajiem, un bērns ir tas, kurš paklausa. Suns ikdienā redz, kā bērns tiek izrīkots, un viņš neredz nevienu iemeslu, kāpēc paklausīt kādam, kurš pats tiek komandēts. Tāpēc suņa apmācība notiks daudz labāk, sekmīgāk ar pieaugušu, nobriedušu cilvēku. Bet tas neliedz zināšanas un prasmes tālāk, mājas apstākļos nodot arī citiem bara, t.i., ģimenes locekļiem un, protams, arī bērniem.

Nodarbības notiks iekšā vai ārā?

Pēc apstākļiem. Ir reizes, kad labāk strādāt telpās, ir reizes, kad jādodās ārā.

Kā pieteikties?

Pieteikties, kā arī uzdot visus neskaidros jautājumus var pa telefonu 29460199.

Ulbrokas iela 46

Krasta iela 52

Zvanīt

Pin It on Pinterest