fbpx

Noderīgi

Kāpēc suņiem mašīnā paliek slikta dūša! 1

Kāpēc suņiem mašīnā paliek slikta dūša!

Suņiem (it īpaši kucēniem) slikta dūša mašīnā var palikt gan fizioloģisku iemeslu dēl, tā arī psiholoģisku iemeslu dēļ. Abus šos iemeslus izskatīsim šajā video. Patīkamu skatīšanos! Pēc video noskatīšanās lūdzu novērtē šo video apakšā komentāros, tas man palīdzēs nākamos video uztaisīt vēl labākus.

Suņu drošības siksnu tests 2

Suņu drošības siksnu tests

Drošība ir pirmajā vietā. Mašīnā obligāti jāsprādzējas ne tikai pašam, bet arī sunim. Bet cik drošas ir šīs pavadas, vai kāds tās pārbauda pirms tirgošanas? Vai kāds šo nišu kontrolē? Devāmies uz vienu no populārākajiem veikaliem, kur nopirkām vienus no populārākajiem iemauktiem, un devāmies testēt. Rezultātu vērtējiet paši.

Suņa reģistrēšana laiksaimniecības datu centrā. 3

Suņa reģistrēšana laiksaimniecības datu centrā.

Vispārīgie reģistrācijas nosacījumi: Mājas (istabas) dzīvniekam ir obligāti jābūt čipētam. Mikročipēšanu veic veterinārārsts.Suni reģistrēt var Pie veterinārārsta. Līdzi jāņem sava pase un suņa potēšanas pase. Šis ir maksas pakalpojums, jārēķinas ar aptuveni 7euro. Suņa reģistrāciju var veikt saimnieks pats mājaslapā www.ldc.gov.lv . Process nav sarežģīts. Ja esat kaut reizi reģistrējies kādā sociālajā tīklā, tiksiet galā arī ar šo uzdevumi. Ērti, jo nekur nav …

Suņa reģistrēšana laiksaimniecības datu centrā. Read More »