Nodarbības attālināti

suns online e1611340120404 3

Kā notiek konsultācijas neklātienē?

Nodarbības notiek ar video zvana starpniecību, kur arī mēs izrunājam visus nepieciešamos jautājumus, sniedzu atbildes, kā arī, ja ir vajadzība varat nodemostrēt savu problēmu, kā arī es varu nodemostrēt, kā ar viņu tikt galā.

Pieteikties

Man ir jautājums!

“Suņi saprot līdz 250 vārdiem un žestiem, prot skaitīt līdz pieci un spēj atrisināt vienkāršus matemātiskus uzdevumus.”

Lielam sunim sirds, tāpat kā cilvēkam, miera stāvoklī sitas no 60 līdz 100 sitieniem minūtē, bet mazam sunītim – no 100 līdz 140 sitieniem minūtē.

Kādās situācijās labāk izvēlēties individuālās nodarbības?

Ja jūsu suns ir agresīvs vai bailīgs, labāk sākumā izvēlēties individuālās nodarbības. Grupu nodarbību laikā suns nejutīsies droši, un, ja jūs nemācēsiet pareizi noreaģēt kādā situācijā, tas problēmu var tikai saasināt un tās novēršanā būs jāiegulda vēl vairāk laika un darba.

Kādas programas tiek lietotas?

Pēc pieredzes vislabāk strādā vai no ZOOM, vai FaceTime (tikai uz iphone)! Bet varu pielāgoties, ja jūs esat pieradis strādāt ar citu programu. Instrukcija, kā uzstādīt un lietot ZOOM atrodama šeit.

Kā pieteikties nodarbībām?

– Aizpildiet apakšā esošo pieteikuma formu – Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas es ar jums sazināšos, un vienosimies par nodarbības laikiem, un izrunāsim visas tehniskās lietas – Pēc tam, kad būsim vienojušies par laikiem, jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins.

Cik maksā?

20 eur par konsultāciju (~40min) Jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins

Kā varu palīdzēt?

Pieteikties rezervē uz pamata paklausības nodarbībām!

Jā, arī mēs izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pieredzi, tāpēc lai mēs neiedzīvotos lielos naudas sodus apstiproniet, vai noraidiet sīkdatnes izmantošanu.