Kucēnu skola

Kucenu skola

Kad sāksies nodarbības?

Lūdzu cienīsim viens otra darbu un laiku, tāpēc pirms piesakieties nodarbībām izlasiet visu apakšā minēto, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem!

Lai apmeklētu grupu nodarbības ir nepieciešams derīgs COVID sertifikāts!

Sākoties ārkārtes situācijai, pēc MK noteikumiem, lai apmeklētu nodarbības ir nepieciešams COVID sertifikāts!

Kā izvēlēties suņu skolas nodarbības?

Kā pareizi izvēlēties suņu skolas nodarbības var lasīt šeit!

Ko mēs darīsim kucēnu skolā?

Kucēnu socializācija ir pats svarīgākais suņu apmācības posms, kas garantē to, ka jūsu suns nebūs bailīgs un vēlāk arī agresīvs. Vairāk par to, kas ir socializācija, var lasīt te!

Kur notiks nodarbības

Labratorijas ielā 19, Rīga. Karte

Viena nodarbība būs 45-60 min. gara!

Kucēnu skolas nodarbības ilgums atkarīgs no tā, ko mēs darām, cik saražģīti ir uzdevumi, un cik ātri nogurs jūsu suņi.

Nodarbības ir paradzētas kucēniem no 3-5 mēneša vecuma!

Pirms kursa sākšanas nav nepieciešams nākt uz individuālajām nodarbībām, lai sagatavotos socializācijas skolai. Uz nodarbībām var sākt nākt uzreiz pēc otrās (trakumsērgas) vakcīnas.

Maksa par kursu - 59.99 eur!

Cena par visu kursu - četrām nodarbībām.

Naudas atmaksa

Ja jūs esat jau rēķinu samaksājuši, bet pārdomājat un nodarbības tomēr nevēlaties apmeklēt, jums jāaizpilda pieteikuma forma šeit!. Pieteikums jāsūta ne vēlāk kā 7 dienas pirms pirmās nodarbības sākuma, pretējā gadījumā nauda par nodarbībām netiks atgriezta.

Vai bērns drīkst nākt uz suņu skolu, un mācīt suņus?

Jāatcerās, ka suns ir bara dzīvnieks un pakļaujas hierarhijas likumiem, barvedim. Ģimenē barvedis ir kāds no pieaugušajiem, un bērns ir tas, kurš paklausa. Suns ikdienā redz, kā bērns tiek izrīkots, un viņam nav neviena iemesla, kāpēc paklausīt kādam, kurš pats tiek komandēts. Tāpēc suņa apmācība notiks daudz labāk, sekmīgāk ar pieaugušu, nobriedušu cilvēku. Bet tas neliedz zināšanas un prasmes tālāk, mājas apstākļos nodot arī citiem bara, t.i., ģimenes locekļiem un, protams, arī bērniem.

Vai berns drikst trenet suni

Kas jāzina nākot uz nodarbībām!

Ja jūsu suns ir agresīvs vai bailīgs, labāk sākumā izvēlēties individuālās nodarbības. Kucēnu socializācijas nodarbību laikā suns nejutīsies droši, un, ja jūs nemācēsiet pareizi noreaģēt kādā situācijā, tas problēmu var tikai saasināt un tās novēršanā būs jāiegulda vēl vairāk laika un darba.Ja suns ir vecāks par 6. mēnešiem.

1. Komunicēšana ar suņiem. Suņu komunicēšana savā starpā.
2. Pieskārieni, kopšana, veterinārārsta apmeklējums
3. Fobijas.
4. Suns visvairāk baidās no tā, ko nepazīst, tāpēc centīsimies viņu ar visu iepazītināt. Suns pilsētā, uzvedība uz ielas, sabiedriskā transportā, pārvadāšana ar mašīnu.

1. Nospiediet augšā esošo pogu “pieteikties”
2. Aizpildiet pieteikuma formu (jūs uzreiz saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar rēķinu).
3. Veiciet apmaksu trīs dienu laikā!
4. Pēc apmaksas jūs kļūsiet par pilntiesīgu suņu skolas dalībnieku.
5. Kad jūsu maksājums būs saņemts, jums e-pastā tiks nosūtīts apstiprinājums, ka esat ieskaitīts attiecīgajā apmācību grupā.

Savstarpējai saziņai ir nepieciešams uz telefona ielādēt aplikāciju “Signal”. Caur šo aplikāciju es jums sūtīšu mājas darbus, būs iespēja uzdot jautājumus, kā arī ziņošu, ja man būs jums kaut kas steidzami svarīgs jāpasaka. Vairāk par aplikāciju, un to, kāpēc lietosim tieši šo aplikāciju var lasīt šeit.​

  • Aptuveni pusotru metru gara, ērta pavada (ne metāla un ne izvelkamā, tā saucamais fleksis).
  • Rotaļlieta, ar kuru suns spēlējas, vēlams tāda, kurai vienā galā var pieķerties saimnieks un otrā suns.
  • Kārumi – tādi, kurus suns viegli var norīt, piem., mazos gabaliņos sagriezts siers vai desa, vai bez garšvielām novārīta gaļa. Nav derīga sausā suņu barība, suņu cepumi, speciālie kārumi suņu apmācībai. Ja suns ir alerģisks, par kāruma izvēli konsultējieties ar veterinārārstu. Kāpēc tā, var lasīt ‘šeit.
  • Kārumu somiņa – vēdersoma, vajadzīga, lai kārumi ir viegli un īstajā brīdī lietojami. Ja kārumus liksiet maisiņā un ar visu maisiņu kabatā, tad apbalvot suni par pareizu darbību laicīgi ir absolūti neiespējami.
  • Ērts apģērbs saimniekam.

Ja jūs esat jau rēķinu samaksājuši, bet pārdomājat un nodarbības tomēr nevēlaties apmeklēt, jums jāaizpilda pieteikuma forma šeit. Pieteikums jāsūta ne vēlāk kā 7 dienas pirms pirmās nodarbības sākuma, pretējā gadījumā nauda par nodarbībām netiks atgriezta.

Saņemt informāciju par nākamajām nodarbībām

Pieteikties rezervē uz pamata paklausības nodarbībām!

Jā, arī mēs izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pieredzi, tāpēc lai mēs neiedzīvotos lielos naudas sodus apstiproniet, vai noraidiet sīkdatnes izmantošanu.