fbpx

Jaunā gada sagaidīšana un svētku uguņošana, iespējams, ir pati briesmīgākā diena suņa dzīvē. Daudzi suņi katru gadu dēļ uguņošanas aizbēg prom no mājām, patversmes ir pārpildītas un dzīvnieku aizstāvji šausmās saķer galvu.

Uzzini, kā pasargāt savu mīluli uguņošanas laikā!

Play Video
 • Ievediet suni mājās

  Suni, kas dzīvo pagalmā, nepieciešams ievest iekštelpās, lai to izolētu no vides, kas var radīt lieku stresu. Panikas brīdī suns var pārlēkt arī pāri žogam.

 • Iegādājieties nomierinošus līdzekļus

  Ja zinat, ka suns satrauksies uguņošanas laikā, dodieties uz veterināro aptieku un iegādājieties nomierinošus līdzekļus. Tos var sākt dot vairākas dienas pirms uguņošanas.

 • Aizveriet logus un durvis

  Telpā, kurā mīlulis pavadīs svētku vakaru, jāaizver logi un durvis, kā arī būtu nepieciešams aizvērt aizkarus, jo mirgojošās gaismiņas rada papildus stresu. Suni noteikti nevajag atstāt tumsā vienu pašu.

 • Ieslēdziet nomierinošu mūziku

  Mūzika, līdzīgi kā cilvēkus, nomierina arī suņus un nedaudz apslāpē apkārtējos trokšņus.

 • Izveidojiet mīlulim slēptuvi

  Vecgada vakarā uguņošanas troksnis mēdz būt tik liels, ka to ļoti labi var dzirdēt arī iekštelpās, tāpēc izveidojiet sunim slēptuvi (piemēram vanasistabā), kur troksnis būs mazāk sadzirdams.

 • Pirms uguņošanas izvediet suni pastaigā

  Pirmkāt, noguris suns visus kairinājumus uztvers mierīgāk, otrkārt, noguris suns arī vairāk guļ, tāpēc, pirms svētkiem izvedot suni garā pastaigā, ir cerība, ka uguņošanu suns vienkārši nogulēs.

 • Uzlieciet kaklasiksnu

  Pat, ja būsi sekojuši visiem norādījumiem, uzlieciet sunim kaklasiksnu un žetonu ar savu telefona numuru. Kā arī atcerieties, ka dzīvniekam ir jābūt čipētam un reģistrētam lauksaimniecības datu centrā.

Scroll Up

Kontakti

Adrese

Pulkveža Brieža iela 31 (PetCity veikals)
Maskavas iela 257 (TC "Akropole)

Seko jaunumiem sociālajos tīklos.

Atraksti mums.

[infogram id="68a36238-b79b-450c-8d84-0abc9ac694e2" prefix="9j1" format="interactive" title="nodarbības"]

PetCity suņu skola

Lai pieteiktos individuālajām nodarbībām zvaniet:

Ar mus var sazināties arī šeit: