Piezvani mumsBook now

 

Virstraksts

12 nodarbību kurss

Visas paklasuības grupas ir nokomplektētas:

​Šobrīd var pieteikties tikai individuālajām nodarbībām.

Lai nepalaistu garām nākamo suņu apmācības grupu, kā arī lai būtu pirmie, kas uzzina par jaunas grupas veidošanu, lūdzu aizpildiet pieteikumu. Jūs par jaunas grupas veidošanu uzzināsiet dažas dienas ātrāk, kā pārējie.

P.S. Telefona numuru var arī nenorādīt. Tajā brīdī gad būs zināmi jaunās grupas datumi, mēs jums nosūtīsim gan e-pastu, gan SMS. Ja telefona numuru nenorādīsiet saņemsiet tikai e-pastu.

Šeit jūs piesakieties tikai informācijai par to, kad būs jaunās grupas. Tas jums neuzliek nekādus pienākumus. Pašai grupai pieteikties varēs tikai tad, kad būs zināmi precīzi nodarbību laiki un datumi. Tad arī varēsiet izdomāt, nākt uz nodarbībām, vai nē.

Saņemt informāciju par nākamajām grupu nodarbībām.

Piekrītu savu personas datu izmantošanai. Personas datu apstrādes mērķis – personas identifikācija, lai saņemtu informāciju par suņu apmācības grupu nodarbībām.

Kas ir iekļauts kursā?

 • Kurs sastāvēs no 12. nodarbībām.
  • Viena teorijas nodarbība – (stāstīsim par to, kam pievērst uzmanību dzīvojot kopā ar suni, kā arī kā pareizi sakārtot herarhiju, kā arī atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.
  • Desmit prakstiskās nodarbības – mācīsim jūsu sunim visas nepieciešamās komandas- sēdēt, blakus iet utt.
  • Viena pirmās palīdzības nodarbība. Vadīs veterinārārste Daiga Bokvalde. Šī nodarbība neatkarīgi no tā, kur jūs pieteicāties uz nodarbībām notiks Krasta ielā 52, jo ulbrokas ielā nav visa nepieciešamā tehnika, lai nodrošinātu nodarbību, kā arī šī nodarbība var neskarist ar regulāro nodarbību laiku, jo mums nāksies pielāgoties dakteres darba laikam, bet tas noteikti būs darbadienas vakars, par ko mēs laicīgi jūs ziņosim.

Cik maksā?

 • Viss kurss kopā maksās 140eur
 • Maksājums būs sadalīts trīs daļās pa 45 eur. Ņemiet vērā, ka jāmaksā ir par visām nodarbībām, arī par tām, uz kurām jūs netiekat.
 • Par pirmajām četrām nodarbībām jāsamaksā trīs dienu laikā pēc rēķina saņemšanas.
 • Ja maksāsiet par visām nodarbībām uzreiz, jums tiks piešķirta 15% atlaide, un viss kurss jums makšās 119 eur

Kur notiek nodarbības?

 • Ulbrokas ielā 46 (Mežciems)
 • Krasta ielā 52 (DinoZoo Pasaule – blakus TC “Mols”)

Ulbrokas iela 46

Krasta iela 52

Cik ilga būs viena nodarbība?

 • Viena nodarbība ilgs aptuveni 1h.
 • Pirmās palīdzības nodarbība var ievilkties līdz 2h, tas atkarīgs no jūsu jautājumu daudzuma.

Vai bērns drīkst nākt uz suņu skolu un trenēt suni?

   Jāatcerās, ka suns ir bara dzīvnieks un pakļaujas hierarhijas likumiem, barvedim. Ģimenē barvedis ir kāds no pieaugušajiem, un bērns ir tas, kurš paklausa. Suns ikdienā redz, kā bērns tiek izrīkots, un viņš neredz nevienu iemeslu, kāpēc paklausīt kādam, kurš pats tiek komandēts. Tāpēc suņa apmācība notiks daudz labāk, sekmīgāk ar pieaugušu, nobriedušu cilvēku. Bet tas neliedz zināšanas un prasmes tālāk, mājas apstākļos nodot arī citiem bara, t.i., ģimenes locekļiem un, protams, arī bērniem.

Nodarbības notiks iekšā vai ārā? 

Visas nodarbības notiek telpās.

Pin It on Pinterest