Grupu nodarbības

12 nodarbību kurss

Kad sāksies? 

 • Pirmā nodarbība sāksies 10. jūnijā, pirmdien, plkst: 19:00
  Nodarbības notiks reizi nedēļā.

Kur notiks nodarbības?

 • Nodarbības notiks TC “Akropole” Maskavas iela 257.

Kādos gadījumos labāk neizvēlēties grupu nodarbības?

 • Ja jūsu suns ir agresīvs vai bailīgs, labāk sākumā izvēlēties individuālās nodarbības. Grupu nodarbību laikā suns nejutīsies droši, un, ja jūs nemācēsiet pareizi noreaģēt kādā situācijā, tas problēmu var tikai saasināt un tās novēršanā būs jāiegulda vēl vairāk laika un darba.

Kas ir iekļauts kursā?

Kurss sastāv no 12 nodarbībām.

 • Viena teorijas nodarbība – stāstīsim par to, kam pievērst uzmanību, dzīvojot kopā ar suni un kā pareizi sakārtot hierarhiju, kā arī atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.
 • Desmit praktiskās nodarbības – mācīsim jūsu sunim paklausīt un izpildīt visas nepieciešamās komandas- sēdēt, iet blakus utt.
 • Viena pirmās palīdzības nodarbība, kuru vadīs veterinārārste Daiga Bokvalde. Šī nodarbība, neatkarīgi no tā, kur jūs pieteiksieties nodarbībām, notiks Krasta ielā 52, kā arī laiks var nesakrist ar regulāro nodarbību laiku, bet tas noteikti būs darbadienas vakars, par ko mēs laicīgi jūs informēsim.

Cik maksā?

 • Viss kurss kopā maksā 135 eur.
 • Maksājums tiek sadalīts trīs daļās pa 45 eur. Ņemiet vērā, ka jāmaksā ir par visām nodarbībām, arī par tām, uz kurām jūs netiekat.
 • Jūs varat maksāt par visām nodarbībām uzreiz. Tādā gadījumā jums tiks piešķirta 12% atlaide, un viss kurss izmaksās 119 eur.
 • Rēķins jāapmaksā trīs dienu laikā.

Kā pieteikties?

 1. Aizpildiet augšā esošo pieteikuma formu sev vēlamajai grupai. (jūs uzreiz saņemsiet apstiprinājuma e-pastu).
 2. Uz jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins.
  Rēķins jāsamaksā trīs dienu laikā, un tikai tad jūs kļūstat par pilntiesīgu apmācības grupas dalībnieku.
 3. Kad jūsu maksājums būs saņemts, jums e-pastā tiks nosūtīts  apstiprinājums, ka esat ieskaitīts attiecīgajā apmācību grupā.

 

Cik ilga būs viena nodarbība?

 • Viena nodarbība ilgst aptuveni 1h.
 • Pirmās palīdzības nodarbība var ievilkties līdz 2h, tas atkarīgs no jūsu jautājumu daudzuma.

Grupu nodarbības

Sākot ar 10.jūniju, pirmdienās, plkst. 20:00

Diemžēl visas vietas šajā grupā jau aizņemtas, bet Jūs
varat pieteikties rezervistos. Attiecīgi, ja kāds pārdomās un no savas
vietas atteiksies, mēs ar Jums sazināsimies!

Pieteikties

Informācija par suni un saimnieku

Informācija rēķina sagatavošanai

Adrese:

Izvēlieties maksāšanas veidu:
Pa daļām 3x45,00 eurVisu summu uzreiz 119,00 eur

Lūdzu, atzīmējiet, ka apņematies ar savu suni katru dienu strādāt arī mājās, kā arī nepamest PetCity suņu skolas apmācības novārtā, tādējādi liedzot iespēju Jūsu vietā skoloties kādam citam.

Lūdzu, atzīmējiet, ka esat iepazinies un piekrītat noteikumiem, kā arī piekrītat personas datu apstrādei. Personas datu apstrādes mērķis – personas identifikācija, lai ar Jums būtu iespējams sazināties par suņu skolas nodarbībām

Summa: 45,00eur

Lūdzu, atzīmējiet, ka apņematies ar savu suni katru dienu strādāt arī mājās, kā arī nepamest PetCity suņu skolas apmācības novārtā, tādējādi liedzot iespēju Jūsu vietā skoloties kādam citam.

Lūdzu, atzīmējiet, ka esat iepazinies un piekrītat noteikumiem, kā arī piekrītat personas datu apstrādei. Personas datu apstrādes mērķis – personas identifikācija, lai ar Jums būtu iespējams sazināties par suņu skolas nodarbībām.

Summa: 119,00eur

Izvēlieties maksāšanas veidu

Kas jāņem līdzi?

 • Aptuveni pusotru metru gara, ērta pavada (ne metāla un ne izvelkamā, tā saucamais fleksis).
 • Rotaļlieta, ar kuru suns spēlējas, vēlams tāda, kurai vienā galā var pieķerties saimnieks un otrā suns.
 • Kārumi –  tādi, kurus suns viegli var norīt, piem., mazos gabaliņos sagriezts siers vai desa, vai bez garšvielām novārīta gaļa. Nav derīga sausā suņu barība, suņu cepumi, speciālie kārumi suņu apmācībai. Ja suns ir alerģisks, par kāruma izvēli konsultējieties ar veterinārārstu.
 • Kārumu somiņa –  vēdersoma, vajadzīga, lai kārumi ir viegli un īstajā brīdī lietojami. Ja kārumus liksiet maisiņā un ar visu maisiņu kabatā, tad apbalvot suni par pareizu darbību laicīgi ir absolūti neiespējami.
 • Ērts apģērbs saimniekam.

 

Nodarbības notiks iekšā vai ārā? 

Galvenokārt visas nodarbības notiks telpās.

 

Naudas atmaksa!

Ja jūs esat jau rēķinu samaksājuši, bet pārdomājat un nodarbības tomēr nevēlaties apmeklēt, jums jāsūta pieteikums uz e-pastu info@sunuapmācība.lv. Pieteikums jāsūta ne vēlāk kā 7 dienas pirms pirmās nodarbības sākuma, pretējā gadījumā nauda par nodarbībām netiks atgriezta.

 

Vai bērns drīkst nākt uz suņu skolu un trenēt suni?

   Jāatcerās, ka suns ir bara dzīvnieks un pakļaujas hierarhijas likumiem, barvedim. Ģimenē barvedis ir kāds no pieaugušajiem, un bērns ir tas, kurš paklausa. Suns ikdienā redz, kā bērns tiek izrīkots, un viņš neredz nevienu iemeslu, kāpēc paklausīt kādam, kurš pats tiek komandēts. Tāpēc suņa apmācība notiks daudz labāk, sekmīgāk ar pieaugušu, nobriedušu cilvēku. Bet tas neliedz zināšanas un prasmes tālāk, mājas apstākļos nodot arī citiem bara, t.i., ģimenes locekļiem un, protams, arī bērniem.

Pieteikšanās jaunām grupām

12 nodarbību kurss

Ja visi grupu nodarbību kursi ir aizņemti vai notiek Jums nepiemērotos laikos, droši atstājiet savus kontaktus! Mēs ar Jums sazināsimies tiklīdz būs jauns grupu nodarbību kursa piedāvājums!

 

Šeit jūs piesakieties tikai informācijai par to, kad būs jaunās grupas. Tas jums neuzliek nekādus pienākumus. Pašai grupai pieteikties varēs tikai tad, kad būs zināmi precīzi nodarbību laiki un datumi. Tad arī varēsiet izdomāt, nākt uz nodarbībām, vai nē.

Saņemt informāciju par nākamajām grupu nodarbībām.

Lūdzu, atzīmējiet, ka esat iepazinies un piekrītat noteikumiem, kā arī piekrītat personas datu apstrādei. Personas datu apstrādes mērķis – personas identifikācija, lai ar Jums būtu iespējams sazināties par suņu skolas nodarbībām.

TC "Akropole"

Zvanīt

Pin It on Pinterest